Antrenorul Universității Cluj, Bogdan Lobonț, are numai cuvinte de laudă despre suporterii echipei, pe care îi respectă și apreciază.
„Suporterii lui ‘U’ Cluj sunt doar suporterii lui ‘U’ Cluj. Sunt suporteri minunaţi care vin cu noi peste tot. Au venit la Bacău, la Brăila şi fac sacrificii. Pentru că sunt suporterii lui ‘U’şi pe ei îi interesează strict de ce face ‘U’. Şi pentru asta respect!”, sunt cuvintele lui Bogdan Lobonț, rostite la finalul partidei din etapa trecută, cu ACS Poli.
Duminică, 12 mai, de la ora 14:00, „studenții” vor da piept cu UTA Arad, într-un meci în care are nevoie de victorie obligatoriu pentru a se menține în lupta pentru promovare.
Biletele pot fi achiziționate și online, accesând acest link: https://www.fcuniversitateacluj.ro/bilete-meci
Foto: facebook.com/FCUCluj
Derbedeul si incompetentul dracului.De cand a venit el nu mai jucam nimic